Meslek Liseleri Karne Not Hesaplama

Meslek Liseleri Karne Not Hesaplama

takdirMeslek liselerinin dersleri genel liseye göre daha farklı olduğu için online not hesaplama programında meslek lisesi öğrencileri için boş ders alanı açtık. Online not hesaplama programında size ait ders yoksa boş ders alanına o ders bilgilerini yazıp karne not ortalamanızı kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Takdir ya da teşekkür almak için öğrencilerin hangi lise türünde okuduğu önemli değildir. Takdir ve teşekkür alabilmek için standart puan sınırları vardır. Bu sınır takdir almak için 85, teşekkür almak için 70 olarak belirlenmiştir. eokullise, öğrencilerimizin takdir ve teşekkür alabilme şartlarını bir önceki yazısında belirtmiştir. Eokullise sitesi, öğrencilerin not ortalamalarını kolaylıkla hesaplamaları için online takdir teşekkür hesaplama programını hazırlamıştır. Bu program sayesinde şu aralar kafanızı meşgul eden hesaplamalardan kurtulabilirsiniz.   

Meslek lisesi öğrencileri aşağıdaki bağlantılara tıklayarak takdir ve teşekkür hesaplama, karne not hesaplama gibi düşüncelerini gerçekleştirebilirler.

Takdir Teşekkür Hesaplama

Karne Not Hesaplama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


1 × = 3

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>